MAZDA 6 kombi (GJ, GL) 2.0 (GJEFW) - Brzdový třmen/příslušenství od 1/2013, 1998 ccm, 121 kW, 165 hp, PE-VPS, PEXB, PEXL, PEXP, PEY5, PEY7, kombi
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,75 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 132 mm |
| párová čísla výrobku | 740421 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,97 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | MAZDA |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 740601 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28015 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,32 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 182051 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 28015 |
| Rok výroby od | 08/2014 |
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
| Číslo podvozku (VIN) od | JM7GJ****142484 |
| Číslo podvozku (VIN) do | JM7GJ****200000 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Akebono |
| Vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 560 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9321000 |
| párová čísla výrobku | J3223067 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| Alternativní sada opravy | J3283002 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3223077 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 278 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3213067 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| Alternativní sada opravy | J3283002 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3213077 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | MAZDA |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 297 mm |
| párová čísla výrobku | F 49 127 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | MAZDA |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 297 mm |
| párová čísla výrobku | F 49 126 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 278 mm |
| párová čísla výrobku | F 49 131 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 278 mm |
| párová čísla výrobku | F 49 130 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 278 mm |
| párová čísla výrobku | F 49 139 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 278 mm |
| párová čísla výrobku | F 49 138 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 278 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6261406 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 278 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6261405 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| párová čísla výrobku | 344999 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| párová čísla výrobku | 344998 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 345015 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 345014 |
Dostupnost