OPEL INSIGNIA A limuzína (G09) 1.6 SIDI (69) - Brzdový třmen/příslušenství od 3/2013 do 3/2017, 1598 ccm, 125 kW, 170 hp, A 16 XHT, B 16 SHL, limuzína
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 296 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | MANDO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 168 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0774 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 296 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | MANDO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 168 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0773 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 292 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0904 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 292 mm |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0903 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 18 palec |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0916 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 18 palec |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0915 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 292 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0920 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 292 mm |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0919 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 18 palec |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 337 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 220 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0936 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 18 palec |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 337 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 220 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0935 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV634 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV633 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,92 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV643 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV064 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV063 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV068 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV067 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 296 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,08 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 168 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV432 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 296 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,08 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 168 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV431 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 220 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV202 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost