TOYOTA AURIS kombi (_E18_) 1.8 Hybrid (ZWE186_, ZWE186R, ZWE186H) - Brzdový třmen/příslušenství od 7/2013 do 12/2018, 1798 ccm, 100 kW, 136 hp, 2ZR-FXE, kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ADVICS |
| párová čísla výrobku | F 83 284 |
| Průměr pístu [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 50,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 164 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2018 |
|---|---|
| pro OE číslo | 47730 42091 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Advics |
| Vnitřní průměr [mm] | 67 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 483 |
| Průměr pístu [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 270 mm |
| párová čísla výrobku | 2145144 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 270 mm |
| párová čísla výrobku | 2145143 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 176 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0632 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 176 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0631 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 128 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1120 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 128 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1119 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | ADVICS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 161 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV812 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 63 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | ADVICS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 161 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV811 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 63 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,71 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Počet koncovek | 1 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 128 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV474 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Počet koncovek | 1 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 128 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV473 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,35 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 182123 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,35 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 182122 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3222159 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3212159 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou posuvnou střechou |
| Hmotnost [kg] | 3,69 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ADVICS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 161 mm |
| párová čísla výrobku | 721992 |
| Průměr pístu [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
| Hmotnost [kg] | 3,74 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 172 mm |
| párová čísla výrobku | 740102 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 36 mm |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 397-821 |
Dostupnost