OPEL KADETT E kombi (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35) - Brzdový třmen/příslušenství od 9/1987 do 8/1991, 1998 ccm, 85 kW, 115 hp, 20 NE, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 8175 24106 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 8175 24105 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost