SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i - Brzdový třmen/příslušenství od 9/1996 do 10/2002, 999 ccm, 37 kW, 50 hp, AER, ALD, ANV, AUC, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | JBC1466 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,19 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 67SKV102 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 67SKV101 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW202E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | 422492 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | 422491 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,16 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | 428892 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | 528692 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-861 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-851 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-961 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-951 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-061 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 52,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 682 |
| párová čísla výrobku | 0 204 103 374 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 52,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 204 103 373 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 61 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 146 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost