KIA CARENS III velkoprostorová limuzína (UN) 2.0 CRDi 115 - Brzdový třmen/příslušenství od 5/2007 do 3/2013, 1991 ccm, 85 kW, 115 hp, D4EA, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,24 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | KASSCO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 129 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 56SKV254 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,92 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | KASSCO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 170 mm |
| párová čísla výrobku | 722061 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | KASCO |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3220330 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | KASCO |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3220337 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | J3210330 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | J3210337 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | F 30 101 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | F 30 100 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | F 30 103 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | F 30 102 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | 343795 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | 343794 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | 343797 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | 343796 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | 343795 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | 343794 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | 343797 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | KASCO |
| párová čísla výrobku | 343796 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Kvalita, jakost | Remanufactured |
| Omezení výrobce | KASCO |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Průměr válcového pístu [mm] | 38 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 275 mm |
| párová čísla výrobku | BC-1568R |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Kvalita, jakost | Remanufactured |
| Omezení výrobce | KASCO |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Průměr válcového pístu [mm] | 38 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 275 mm |
| párová čísla výrobku | BC-1568L |
Dostupnost