MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 240 (210.061) - Brzdový třmen/příslušenství od 6/1997 do 8/2000, 2398 ccm, 125 kW, 170 hp, M 112.911, limuzína
| Rok výroby od | 06/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHR217E |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5407.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-5703.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0253.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8170-0401.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3571-8512.5 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5407.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-5703.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0253.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8170-0401.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3571-8511.5 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F 379347 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič s jedním úchytem |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| číslo dílu | 800 |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 47,7 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 174 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | X 000001 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič s jedním úchytem |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 222 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | A 379346 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič se dvěma úchyty |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 276 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | X 000001 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič s jedním úchytem |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 222 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 81 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 329 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 278 mm |
| párová čísla výrobku | 2133168 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BCN190E |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BCN189E |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN212E |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX329E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX328E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX472E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX471E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,16 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV584 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,16 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV583 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,06 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV474 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,03 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV473 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost