AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 6.3 W12 quattro - Brzdový třmen/příslušenství od 1/2011 do 1/2018, 6299 ccm, 368 kW, 500 hp, CEJA, CTNA, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s keramickou brzdou |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 34/36 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (6pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| párová čísla výrobku | 344680 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 34 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 344683 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 34 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 344682 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 344849 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 344848 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 344851 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 344850 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 36 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 345203 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 36 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 345202 |
Dostupnost
| Brzdové zařízení | pro vozidla s keramickou brzdou |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 34/36 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (6pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| párová čísla výrobku | 344681 |
Dostupnost
| Brzdové zařízení | pro vozidla s keramickou brzdou |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 34/36 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (6pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| párová čísla výrobku | 344680 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 34 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 344683 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 34 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 344682 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 344849 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 344848 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 344851 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 344850 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 36 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 345203 |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 36 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 345202 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
| párová čísla výrobku | 2147386 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost