MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.447) - Brzdový třmen/příslušenství od 3/1998 do 6/2000, 2295 ccm, 142 kW, 193 hp, M 111.973, M 111.975, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 4667 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 81 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 329 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4667 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Číslo podvozku (VIN) do | T 098095 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 276 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4667 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 81 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 329 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
| Počet válců | 1 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 57 mm |
| Rozměr závitu 1 | M8X1,25 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 110 mm |
| párová čísla výrobku | FCL692761 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
| Počet válců | 1 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 57 mm |
| Rozměr závitu 1 | M8X1,25 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 110 mm |
| párová čísla výrobku | FCL692760 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet válců | 2 |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 36 mm |
| Rozměr závitu 1 | M8X1,25 |
| párová čísla výrobku | FCL695084 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
| Průměr pístu 1 [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet válců | 2 |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 36 mm |
| Rozměr závitu 1 | M8X1,25 |
| párová čísla výrobku | FCL695083 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
| Průměr pístu 1 [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | F 50 124 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič se dvěma úchyty |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | F 50 129 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič se dvěma úchyty |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | F 50 128 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | T 098096 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | T 068012 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič s jedním úchytem |
| párová čísla výrobku | 6250070 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | T 098096 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | T 068012 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič s jedním úchytem |
| párová čísla výrobku | 6250069 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 6250262 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 6250261 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| pro průměr pístu [mm] | 36 mm |
| párová čísla výrobku | 6250380 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| pro průměr pístu [mm] | 36 mm |
| párová čísla výrobku | 6250379 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | T 098096 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | T 068012 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič s jedním úchytem |
| verze | IAM |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6260070 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | T 098096 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | T 068012 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič s jedním úchytem |
| verze | IAM |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6260069 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 342537 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 342536 |
Dostupnost