Všechny vozy - Brzdový třmen/příslušenství
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW630E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW629E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW670E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW669E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW676E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW969E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX105E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX186E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX211E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX210E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX221E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX220E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX227E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | NISSIN |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX315E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | NISSIN |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX314E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX383E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX382E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX390E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX395E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX394E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost