Všechny vozy - Brzdový třmen/příslušenství
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX426E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX429E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX428E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX431E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AKEBONO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX500E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | NBK |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 283 mm |
| párová čísla výrobku | BHX539E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX545E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX570E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX574E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX584E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX583E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX586E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX585E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| barva brzdového třmenu | červená |
| párová čísla výrobku | BHX588E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX590E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX594E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AKEBONO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX599E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | KASCO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX606E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | KASCO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX605E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Vpusť [mm] | 12 mm |
| párová čísla výrobku | BHZ463E |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost