FORD ESCORT V limuzína (AFL) 1.6 i 16V - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 8/1993 do 1/1995, 1597 ccm, 66 kW, 90 hp, L1E, L1K, limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 387 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 490 mm |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 490 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. III |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. IV |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. III |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. IV |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. IV |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vlevo |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. III |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. III |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. IV |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. III |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vlevo |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. IV |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. III |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | ABS type MK. III |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | OUT M10x1.0 |
Dostupnost