RENAULT SCÉNIC I velkoprostorová limuzína (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 2/2001 do 8/2003, 1870 ccm, 59 kW, 80 hp, F9Q 744, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 04/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 295 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| Délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| druh závitu | 007 |
| druh závitu | 008 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 293 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 270 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int SF |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 293 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 402 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost