FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4 - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 7/1990 do 1/1995, 1392 ccm, 52 kW, 71 hp, F6F, F6G, kombi
| Rok výroby od | 11/1990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 357 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 352 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 425 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 426 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 357 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 490 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Typ vozidla | ANL |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Rozměr závitu 1 | 10 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vlevo |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vlevo |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 445 mm |
| Závit spojky | Banjo |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo Fitting |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dutého šroubu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost