TOYOTA COROLLA Verso (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 1/2002 do 5/2004, 1995 ccm, 66 kW, 90 hp, 1CD-FTV, velkoprostorová limuzína
| Typ vozidla | CDE120 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 595 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | PHD534 |
Dostupnost
| Typ vozidla | CDE120 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 595 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 582 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | LH6437 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 582 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | LH6436 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 235 mm |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int SF |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 590 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 590 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 595 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Rozměr závitu 1 | BANJO 10.0 mm |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
| párová čísla výrobku | SL 5713 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 595 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | BANJO 10.0 mm |
| párová čísla výrobku | SL 5712 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| Typ vozidla | CDE120 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 595 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| Typ vozidla | CDE120 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 595 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 365 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| párová čísla výrobku | ADT353355 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 206 mm |
| Velikost závitu | M10x1 |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10,2 mm |
| Délka [mm] | 201 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost