VW TRANSPORTER T5 Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 4/2003 do 11/2009, 2461 ccm, 128 kW, 174 hp, AXE, BPC, Krabice
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| není určené pro přípustnou celkovou hmotnost [kg] | 3200 kg |
| Délka [mm] | 515 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 243 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 243 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 556 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 294 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | OUT M10x1.0 |
| párová čísla výrobku | SL 6118 |
Dostupnost
| Celková váha vozidla [kg] | 3200 kg |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 562 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Celková váha vozidla [kg] | 3200 kg |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 246 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| není určené pro přípustnou celkovou hmotnost [kg] | 3200 kg |
| Délka [mm] | 194 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2008 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 2 x M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 515 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 552 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na sedle brzdy |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Délka [mm] | 240 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 14 mm |
| Rozměr klíče 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na sedle brzdy |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Délka [mm] | 240 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 14 mm |
| Rozměr klíče 2 [mm] | 15 mm |
Dostupnost