PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.7 HDi 24V - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 12/2004 do 7/2011, 2721 ccm, 150 kW, 204 hp, DT17TED4, limuzína
| Rok výroby od | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Rozměr závitu 1 | 10 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 205 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 605 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 495 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 205 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | OUT M10x1.0 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | BANJO 10.0 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 495 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 545 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Rozměr závitu 1 | F 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 495 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| délka 1 [mm] | 495 mm |
| Rozměr závitu 1 | O 10 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2005 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 10367 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| délka 1 [mm] | 560 mm |
| Rozměr závitu 1 | O 10 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 595 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,129 kg |
| délka 1 [mm] | 595 mm |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 495 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost