CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 7/2005 do 12/2011, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, 9HW (DV6BTED4), DV6B, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Číslo produkce do | 08609 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Číslo produkce od | 08610 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Číslo produkce do | 08609 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Číslo produkce od | 08610 |
| Číslo produkce do | 08609 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Číslo produkce od | 08610 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Číslo produkce do | 08609 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Číslo produkce od | 08610 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Číslo produkce do | 08609 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27840 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Číslo produkce od | 09625 |
| Délka [mm] | 265 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka [mm] | 467 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 11347 |
| pro organizační číslo do | 14860 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez DSC |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1000 kg |
| montovaná strana | levá zadní |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| párová čísla výrobku | 4120016 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ESP |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 455 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 2 x M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka [mm] | 472 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10X1MM mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1SF mm |
| Délka 2 [mm] | 442 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10X1MM mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1SF mm |
| Délka 2 [mm] | 458 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10X1MM mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10X1MM mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Rozměr závitu 1 | F 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 485 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost