CITROËN AX (ZA-_) 11 - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 12/1986 do 4/1994, 1124 ccm, 40 kW, 54 hp, H1A, H1B, Šikmá zadní část
| montovaná strana | střed vlevo |
|---|---|
| Číslo produkce do | 03825 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Číslo produkce od | 03826 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Číslo produkce do | 03825 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Číslo produkce od | 03826 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Číslo produkce do | 03825 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Číslo produkce od | 03826 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Číslo produkce od | 03826 |
| Číslo produkce do | 03825 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Číslo produkce od | 03826 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Číslo produkce od | 03826 |
| Číslo produkce do | 03825 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vlevo |
|---|---|
| Číslo produkce do | 03825 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Číslo produkce od | 03826 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | střed vpravo |
|---|---|
| Číslo produkce do | 03825 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 215 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 200 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 293 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 2 x M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost