PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 7/1988 do 7/1989, 1905 ccm, 80 kW, 109 hp, DDZ (XU9M), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 405 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,103 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 405 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost