PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 7/1988 do 9/1992, 1905 ccm, 47 kW, 64 hp, DJZ (XUD9A), limuzína
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez regulátoru brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s regulátorem brzdné síly |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 230 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 520 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 2 x M10x1 mm |
Dostupnost