FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.6 i.e. (159.AE) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 10/1990 do 8/1996, 1581 ccm, 57 kW, 78 hp, 159 A3.046, 835 C1.000, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 415 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
| VET-číslo od | 7122817 |
| montovaná strana | vnější |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| VET-číslo do | 7122816 |
| montovaná strana | vnější |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| VET-číslo do | 7122816 |
| montovaná strana | pravá zadní |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
| VET-číslo od | 7122817 |
| montovaná strana | vnější |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| VET-číslo do | 7122816 |
| montovaná strana | vnější |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| VET-číslo do | 7122816 |
| montovaná strana | levá zadní |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
| VET-číslo od | 7122817 |
| montovaná strana | levá zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| VET-číslo od | 7122817 |
| VET-číslo do | 7122816 |
| montovaná strana | levá přední |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| VET-číslo do | 7122816 |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost