CITROËN ZX (N2) 1.9 - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6749 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 06748 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 202 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06749 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| Rozměr klíče 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 195 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 2 x M10x1 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 06748 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost