MITSUBISHI GALANT VI limuzína (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 11/1987 do 10/1992, 1997 ccm, 106 kW, 144 hp, 4G63 (DOHC 16V), limuzína
| Rok výroby od | 12/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 288 mm |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int DF |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int DF |
Dostupnost
| Délka [mm] | 204 mm |
|---|---|
| druh závitu | 007 |
| druh závitu | 008 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost