IVECO DAILY III Krabice 29 L 12 V (ALKA41A2, ALLA52A2, ALKA42A2) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 9/2002 do 7/2007, 2287 ccm, 85 kW, 116 hp, F1AE0481B, Krabice
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | D106694 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 345 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 510 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 415 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int DF |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 417 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | OUT M10x1.0 |
| párová čísla výrobku | SL 6517 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 545 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | OUT M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 415 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M16,1,5-F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M16,1,5-F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 381 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10X1 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 544 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 540 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,115 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 415 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
| Celková délka [mm] | 450 mm |
| délka 1 [mm] | 415 mm |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M 16X1.5 + F 10X1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 545 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Celková délka [mm] | 540 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 415 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M16,1,5 + F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M16,1,5 + F10X1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 545 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 509 mm |
| Délka [mm] | 543 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 90°DF |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 510 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M16x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 382 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M16x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost