NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 325 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1987 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1994 |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 456 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10,05 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1987 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/1991 |
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 458 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 466 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 466 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 468 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 465 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 470 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 470 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 420 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 466 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 466 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 468 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost