TOYOTA COROLLA limuzína (_E18_, ZRE1_) 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 6/2013 do 8/2019, 1798 ccm, 103 kW, 140 hp, 2ZR-FE, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Velikost závitu | M10x1 |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 134 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 657 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 657 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 659 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH6927 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 659 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH6926 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 162 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 INT DF |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH7197 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 133 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 INT DF |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH7196 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 197 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 328 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 690 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
| párová čísla výrobku | SL 6313 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 157 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
| párová čísla výrobku | SL 6312 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 680 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Rozměr závitu 1 | BANJO 10.0 mm |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
| párová čísla výrobku | SL 6609 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 680 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Rozměr závitu 1 | BANJO 10.0 mm |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
| párová čísla výrobku | SL 6608 |
Dostupnost