IVECO DAILY V Krabice 35C15 V, 40C15 V, 45C15 V, 50C15 V, 60C15 V,65C15 V - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 9/2011 do 2/2014, 2998 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481B, F1CE3481J, Krabice
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | D266641/5531087 |
| Typ vozidla | Daily 65C15 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0/M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Daily 35C15P |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 5531087/D266641 |
| Kód motoru | F1CE3481B/F1CE3481J |
| Typ vozidla | 7MMC4CBC |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Délka [mm] | 348 mm |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Délka [mm] | 382 mm |
| Délka [mm] | 385 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,091 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Celková délka [mm] | 380 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 1x M10x1 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | 1 x M10x1 - 1 x M16x mm |
| Vnější závit [mm] | 1x M10x1-1x M16x1.5 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| délka 1 [mm] | 410 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uchycením kabelu (vyst.) |
| Vnější závit 1 [mm] | M16 x 1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5-M10x1 |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0/M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1/M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int DF |
| Rozměr závitu 2 | M16x1.5 |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10 x 1 mm |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
Dostupnost