FIAT CROMA (154_) 2000 16V - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 8/1992 do 8/1996, 1995 ccm, 101 kW, 137 hp, 154 E1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 587 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
| Délka [mm] | 585 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 560 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 410 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 390 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 585 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82473716 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 560 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 315 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 582 mm |
| verze | Thema: -ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 407 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 405 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 560 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 585 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost