NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,091 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 575 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 302 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int DF |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int DF |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 568 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH6908 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 568 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH6907 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 283 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 90°DF |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 DF |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 DF mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 568 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 DF |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | 4111252 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 568 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 DF |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | 4111251 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 587 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 587 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 302 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 302 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 575 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost