ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 12/1996 do 1/2001, 1370 ccm, 76 kW, 103 hp, AR 33503, AR 38501, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 435 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Vnitřní závit [mm] | M 10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M 10x1 mm |
| Rozměr klíče | 14/17 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
| párová čísla výrobku | SL 3917 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1.0 |
| Rozměr závitu 2 | INN M10x1.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 415 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 162 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| VET-číslo od | 3174688 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| VET-číslo od | 3174688 |
|---|---|
| VET-číslo do | 3174687 |
| montovaná strana | přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| VET-číslo od | 3174688 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| VET-číslo od | 3174688 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| VET-číslo do | 3174687 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| VET-číslo od | 3174688 |
|---|---|
| VET-číslo do | 3174687 |
| montovaná strana | zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| VET-číslo od | 3174688 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| VET-číslo od | 3174688 |
|---|---|
| VET-číslo do | 3174687 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Materiál | měď |
Dostupnost