PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0 - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 3/1997 do 4/2002, 1998 ccm, 97 kW, 132 hp, RFV (XU10J4R), kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 222 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 268 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| ABE-č | KBA 61429 |
| Materiál | Měď/Nikl |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Materiál | měď |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost