HONDA CIVIC IV limuzína (ED, EF) 1.6 i 16V 4x4 (EE5) - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství od 10/1989 do 9/1991, 1590 ccm, 80 kW, 109 hp, D16A6, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 664 mm |
| párová čísla výrobku | 852643 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 664 mm |
| párová čísla výrobku | 8545148 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 660 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 660 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | NICHIRIN |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | NICHIRIN |
| Délka [mm] | 655 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | NICHIRIN |
| Délka [mm] | 577 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 665 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 665 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 580 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 675 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 675 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 670 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1991 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1989 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 580 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 655 mm |
| váha [g] | 206 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 665 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 665 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost