Všechny vozy - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství
| Délka [mm] | 595 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 595 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 502 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 450 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 445 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 480 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 520 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 483 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 510 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 545 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 346 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 472 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 220 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 412 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 495 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x |
Dostupnost
| Délka [mm] | 384 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 500 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 500 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 425 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 445 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| druh závitu | Vvnější závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost