Všechny vozy - Brzdové vedení/ hadičky/ příslušenství
| Délka [mm] | 195 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 166 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 460 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 225 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 510 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 345 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 445 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
Dostupnost
| Délka [mm] | 575 mm |
|---|---|
| Průměr 2 [mm] | 10,15 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Délka [mm] | 630 mm |
|---|---|
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 196 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 181317 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 196 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 181218 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,170 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 183768 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 545 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 840 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Spojovací technika | Banjo Fitting |
| Délka [mm] | 315 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dutým šroubem |
Dostupnost