Všechny vozy - Zvedací zařízení oken
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | krémová |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Osvětlení spínače | bílá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | krémová |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Osvětlení spínače | bílá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | krémová |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Osvětlení spínače | oranžová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost