VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Zadní sklo od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Osvětlení spínače | zelená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Osvětlení spínače | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 959 621 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Osvětlení spínače | zelená |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Osvětlení spínače | zelená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Osvětlení spínače | zelená |
Dostupnost