MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 220 d 4-matic (246.205) - centrální zamykání od 6/2018 do 12/2018, 2143 ccm, 125 kW, 170 hp, OM 651.930, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 0005458305 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 28,5 mm |
| Šířka [mm] | 28,5 mm |
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| Odpor [ohm] | 16 Ohm |
| Proud [A] | 30 A |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Relé funkce | Pracovní kontakt |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 100 °C |
Dostupnost