MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 63 AMG 4-matic (164.177) - centrální zamykání od 9/2006 do 12/2011, 6208 ccm, 375 kW, 510 hp, M 156.980, SUV
| Konstrukční rok do | 08/2011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0005458305 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 28,5 mm |
| Šířka [mm] | 28,5 mm |
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| Odpor [ohm] | 16 Ohm |
| Proud [A] | 30 A |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Relé funkce | Pracovní kontakt |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 100 °C |
Dostupnost