TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Sada spojky od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| Konstrukční rok do | 08/1988 |
|---|---|
| Kód motoru | 1S-L |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 6,09 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 138 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Průměr v mm | 225 mm |
| Průměr 2 [mm] | 212 mm |
| Příslušenství spojky | 3 Piece |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Průměr v mm | 224 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 138 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 212 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 264 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Kód motoru | 1S-L |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Průměr v mm | 228 mm |
| pro číslo výrobku | RC8622 |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Průměr v mm | 225 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 138 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost