FIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.4 - Sada spojky od 4/1996 do 12/2009, 1372 ccm, 51 kW, 69 hp, 178 B2.000, limuzína
| Profil náboje | 15,2x17,3-20N |
|---|---|
| Obložení - vnější průměr [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| Profil náboje | 20,1x23,1 - 20N |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| Profil náboje | 20,1x23,1 - 20N |
| Průměr v mm | 180 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Profil náboje | 20.1x23 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 23 x 20 |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2000 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 17.2 x 15.2 |
| Vnější průměr [mm] | 190 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost