VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Sada spojky od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 210 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysouvacím talířem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou pojistných šroubů |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
Dostupnost
| převodovka typ | CRY |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 28 |
| Profil náboje | 22,1 x 20,3 |
| Hmotnost [kg] | 5,534 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 28 |
|---|---|
| Průměr v mm | 210 mm |
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šrouby přítlačné desky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Brazílie |
|---|---|
| Počet zubů | 28 |
| Průměr v mm | 210 mm |
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šrouby přítlačné desky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 198 141 A |
|---|---|
| Počet zubů | 28 |
| Hmotnost [kg] | 5,179 kg |
| Vnější průměr [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysouvacím talířem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | CRY |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 28 |
| Hmotnost [kg] | 5,46 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s Ottovým motorem |
| spojka | pro vozidla s tahem ovládanou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 28 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 210 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysouvacím talířem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou pojistných šroubů |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkou pracovního válce |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajišťovací podložkou |
Dostupnost
| Počet zubů | 28 |
|---|---|
| Průměr v mm | 210 mm |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 28 |
|---|---|
| Profil náboje | 20,3x22,1 |
| Průměr v mm | 210 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| vícedílný | dvoudílný |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Brazílie |
|---|---|
| Počet zubů | 28 |
| Průměr v mm | 210 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 28 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 210 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 28 |
|---|---|
| Profil náboje | 20.3x22.3 |
| Průměr v mm | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Počet zubů | 28 |
|---|---|
| Profil náboje | 22.1 x 20.3 |
| Vnější průměr [mm] | 210 mm |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Brazílie |
|---|---|
| Není určeno pro terénní provedení | Brazílie |
| Počet zubů | 28 |
| Průměr v mm | 210 mm |
Dostupnost