FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet - Sada spojky od 3/2012, 1248 ccm, 70 kW, 95 hp, 199 B1.000, 330 A1.000, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Hmotnost [kg] | 5,67 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23574 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 20,1x23-20N |
| Průměr v mm | 215 mm |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | poloautomatika |
|---|---|
| Průměr v mm | 220 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | poloautomatika |
|---|---|
| Průměr v mm | 220 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 23,1 x 20,2 |
| Hmotnost [kg] | 5,7 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,67 kg |
|---|---|
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31856 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Počet zubů | 20 |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | Selespeed |
|---|---|
| Typ převodovky | automatizovaná ruční převodovka |
| Počet zubů | 22 |
| Profil náboje | 16,6x18,2-22N |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23574 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| Počet zubů | 20 |
| Hmotnost [kg] | 5,094 kg |
| Vnější průměr [mm] | 212 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | poloautomatika |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| Hmotnost [kg] | 3,600 kg |
| Vnější průměr [mm] | 220 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| vícedílný | dvoudílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2016 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2018 |
| Kód motoru | 330A1.000 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 20 |
| Hmotnost [kg] | 5,9 kg |
| Hmotnost [kg] | 5,97 kg |
| Průměr díry [mm] | 53,9 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| nový díl | Ano |
| Počet upevňovacích otvorů na centrální vypínač | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | poloautomatika |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| Průměr v mm | 215 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | 199B1.000 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet zubů | 20 |
| Průměr v mm | 215 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 20,1x23-20N |
| Profil náboje | 20.1X23 |
| Profil náboje | 23 x 20.1 |
| Profil náboje | 23,1 x 20,2 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,67 kg |
| Hmotnost [kg] | 5,7 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 154 mm |
| Vnější průměr [mm] | 215 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 23 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| nový díl | Ano |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 215 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| Průměr v mm | 220 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | Selespeed |
|---|---|
| Typ převodovky | automatizovaná ruční převodovka |
| Počet zubů | 22 |
| Profil náboje | 16,6x18,2-22N |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Alternativní sada opravy | 3000 951 925 |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31856 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Počet zubů | 20 |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Alternativní sada opravy | 3000 950 688 |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | poloautomatika |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| Hmotnost [kg] | 3,917 kg |
| Vnější průměr [mm] | 220 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost