PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Sada spojky od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| převodovka typ | BE3R |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
| Kód motoru | DW8 |
| převodovka typ | BE4R |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Hmotnost [kg] | 5,62 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,070 kg |
| Vnější průměr [mm] | 216 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| převodovka typ | BE4R |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 216 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 216 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| převodovka typ | BE3/5N BE3/5R |
| pro OE číslo | 205168 |
| Počet zubů | 18 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se středicím trnem |
Dostupnost
| převodovka typ | BE3R |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| převodovka typ | BE4R |
| Počet zubů | 18 |
| Vnější průměr [mm] | 220 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| převodovka typ | BE3;BE3R |
| Profil náboje | 18,2x20,9-18N |
Dostupnost
| Kód motoru | WJZ (DW8), WJY(DW8B) |
|---|---|
| převodovka typ | BE3, BE3R |
| Profil náboje | 18,2x20,9-18N |
| Průměr v mm | 215 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Profil náboje | 18.2x20.8 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Profil náboje | 18.2x20.8 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | BE4R |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 20.4 x 18.4 |
| Vnější průměr [mm] | 215 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| převodovka typ | BE3R |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 20.8 x 18.2 |
| Vnější průměr [mm] | 215 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost