MINI MINI (R50, R53) One - Sada spojky od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 06/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 17 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 20,97 x 18,2 |
| Hmotnost [kg] | 3,86 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 17 |
| Profil náboje | 20,12 x 16,93 |
| Hmotnost [kg] | 4,01 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 200 mm |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 17 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 17 |
| Hmotnost [kg] | 4,150 kg |
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Hmotnost [kg] | 4,300 kg |
| Vnější průměr [mm] | 201 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 17 |
| Profil náboje | 17x20-17N |
| Průměr v mm | 200 mm |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 200 mm |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Profil náboje | 18,3x20,7-18N |
| Průměr v mm | 200 mm |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 18,3x20,7 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 17 |
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 17 |
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BVM5 |
|---|---|
| pro OE číslo | 21217534150 |
| Počet zubů | 18 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost