CITROËN C15 kombi 1.4 - Sada spojky od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| Kód motoru | XY7 |
| převodovka typ | BT72 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 17,4 x 15,24 |
| Hmotnost [kg] | 3,39 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Profil náboje | 20,8x18,2-18N |
|---|---|
| Průměr v mm | 181 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | trojdílný |
| specifikace | 18 |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Profil náboje | 15.3x17.3 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1988 |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 20.8 x 18.3 |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5091 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1988 |
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 17.3 x 15.2 |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost