SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Sada spojky od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 200 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| převodovka typ | CEE,CEH,CMC,CRX,CWP |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 24 |
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s Ottovým motorem |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
| převodovka typ | CEE,CEH,CMC,CRX,CWP |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet zubů | 24 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou šroubů |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 052 198 141 CX |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Hmotnost [kg] | 3,782 kg |
| Vnější průměr [mm] | 193 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 032 198 141 X |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Hmotnost [kg] | 4,300 kg |
| Vnější průměr [mm] | 201 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| převodovka typ | CEE,CEH,CMC,CRX,CWP |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 24 |
| Profil náboje | 20,1 x 18,27 |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Profil náboje | 20,7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Profil náboje | 17,1x15,1-20N |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Profil náboje | 18,4x20,6 |
| Průměr v mm | 190 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | AAU |
| převodovka typ | CEE,CEH,CMC,CRX,CWP |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet zubů | 24 |
| Profil náboje | 18X20 |
| Průměr v mm | 190 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4892 |
|---|---|
| převodovka typ | CEE,CEH,CMC,CRX,CWP |
| Počet zubů | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Průměr v mm | 190 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Průměr v mm | 190 mm |
| Průměr 2 [mm] | 190 mm |
| Příslušenství spojky | 3 Piece |
Dostupnost