CITROËN EVASION velkoprostorová limuzína (22, U6) 2.0 - Sada spojky od 6/1994 do 7/2002, 1998 ccm, 89 kW, 121 hp, RFU (XU10J2/C), velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
| Kód motoru | XU10J2C |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 20,97 x 18,2 |
| Hmotnost [kg] | 5,795 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 07728 |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Díly v seznamu | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4284 |
| pro organizační číslo od | 07728 |
| pro OE číslo | 2004.N3 |
| Počet zubů | 18 |
| Hmotnost [kg] | 5,865 kg |
| Vnější průměr [mm] | 216 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
| Kód motoru | XU10J2C |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 18.2x20.8 |
| Profil náboje | 20,97 x 18,2 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,795 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez setrvačníku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1997 |
|---|---|
| převodovka typ | BE3 |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| převodovka typ | BE3 |
| Průměr v mm | 220 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 7728 |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 20,9 x 18,2 |
| Hmotnost [kg] | 4,83 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 07728 |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Díly v seznamu | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 07729 |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 18,25x20,6-18N |
| Průměr v mm | 215 mm |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 20,8 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 215 mm |
Dostupnost
| Profil náboje | 20,9x18,3-18N |
|---|---|
| Průměr v mm | 216 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 07728 |
| Profil náboje | 20,8x18,3-18N |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 7728 |
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 18,2x20,8 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Průměr 2 [mm] | 215 mm |
| Příslušenství spojky | 3 Piece |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Průměr 2 [mm] | 215 mm |
| Příslušenství spojky | 3 Piece |
Dostupnost
| převodovka typ | BE3/5 |
|---|---|
| pro OE číslo | 205163 |
| Počet zubů | 18 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| převodovka typ | BE3/5 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2050T1 |
| Počet zubů | 18 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| převodovka typ | BE3 |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 07728 |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 200 mm |
| pro číslo výrobku | RC6216 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 07728 |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 215 mm |
| pro číslo výrobku | RC6417 |
Dostupnost