CITROËN BX (XB-_) 14 - Sada spojky od 1/1989 do 12/1989, 1360 ccm, 47 kW, 64 hp, K1H (TU3A), Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 180 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1611267980 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou šroubů |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1611267780 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sadou šroubů |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 4192 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 17,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vysouvací vidlici mit Rollen |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 182 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 4193 |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Profil náboje | 20,8 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vysouvací vidlici mit Nocken |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 181 mm |
Dostupnost
| Profil náboje | 20,8x18,2-18N |
|---|---|
| Průměr v mm | 181 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Profil náboje | 18,2x21-18N |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | TU3A |
|---|---|
| převodovka typ | BE3/4 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 126 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
Dostupnost
| Kód motoru | K1H |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | trojdílný |
| specifikace | 18 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Průměr 2 [mm] | 180 mm |
| Příslušenství spojky | 3 Piece |
Dostupnost
| Kód motoru | TU3A |
|---|---|
| převodovka typ | BE3/4 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 126 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
Dostupnost
| převodovka typ | BE3/4 |
|---|---|
| Typ převodovky | čtyřstupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 18 |
| Výška [mm] | 19,00 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 125,00 mm |
| Vnější průměr [mm] | 185,00 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vypínacím ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| Číslo technické informace | 30001z |
| Vnější průměr 1 [mm] | 180,00 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 55,80 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 127,00 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 24,00 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Kód motoru | K1H |
|---|---|
| Počet zubů | 18 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| pro číslo výrobku | RC6208 |
Dostupnost
| Profil náboje | 18,2x21 - 18N |
|---|---|
| Obložení - vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| doba montáže (v hod.) | 3,30 hod |
|---|---|
| Profil náboje | 18,2x21 - 18N |
| Průměr v mm | 180 mm |
Dostupnost