NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Sada spojky od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 190 mm |
| Počet dílů [dílný] | 3 -dílný |
Dostupnost
| Průměr v mm | 190 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet zubů | 26 |
| Hmotnost [kg] | 4,03 kg |
| Hmotnost [kg] | 4,19 kg |
| spojka | pro vozidla s tlakem ovládanou spojkou |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Počet zubů | 26 |
| Průměr v mm | 190 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,540 kg |
| Vnější průměr [mm] | 215 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| vícedílný | trojdílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,035 kg |
| Vnější průměr [mm] | 190 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| vícedílný | dvoudílný |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 26 |
| Průměr v mm | 190 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Počet zubů | 26 |
| Průměr v mm | 190 mm |
| Alternativní sada opravy | 3000 950 672 |
| Průměr hydraulické koncovky [mm] | 13,3 mm |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez centrálního vypínače relé |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
| Obložení - vnější průměr [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 190 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 130 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 22 mm |
| specifikace | con cuscin.idraulico |
| specifikace | w.hydraulic bearing |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Počet zubů | 26 |
| Průměr v mm | 190 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| Počet zubů | 23 |
|---|---|
| Průměr v mm | 260 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vypínacího ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| vícedílný | dvoudílný |
|---|---|
| Počet zubů | 26 |
| Průměr v mm | 190,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez centrálního vypínače relé |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 130 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 22 mm |
| specifikace | con cuscin.idraulico |
| specifikace | w.hydraulic bearing |
Dostupnost
| Počet zubů | 26 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 190 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost